Home Uncategorized Table lamp SCANDINAVIAN 14LED Metal D180H300 WHITE(TEKLED)
Placeholder
Table lamp SCANDINAVIAN 14LED Metal D180H300 BLACK(TEKLED) ₵235.00
Back to products
Placeholder
Table lamp SCANDINAVIAN 17LED Metal D170H340 BLACK(TEKLED) ₵245.00
Table lamp SCANDINAVIAN 14LED Metal D180H300 WHITE(TEKLED)
₵235.00
Compare
SKU: 130-03734 Category: Uncategorized
There are no reviews yet.
Be the first to review “Table lamp SCANDINAVIAN 14LED Metal D180H300 WHITE(TEKLED)” Cancel reply
6030 E27 40W AB
Industrial and household hanging lamp. Specifications: Metal housing. The diffuser is made of frosted glass. Dimensions: 1760*300mm. Patron - 1*E27. Use energy-saving CFL (25W max) or LED (15W max) lamps. protection class IP-20. Installation: On ceiling. Purpose: to open public places, residential areas, as well as shopping centers, sports complexes.
Lyustra NEW SY6070-15 E14 D400 (TEKLED)1sht
SKU: 159-18007
Lyustra NEW SY6070-15 E14 D600 (TEKLED)1sht
SKU: 159-18009
Sold out
MB29456-2 2xE14 40W
Read more
Variable product example
Suspended wooden luminaire. Technical details: Material of reinforcement-wood, metal.The diffuser is made of opal glass. Wire length can be adjusted (мах 1170мм). Size: 1170х380мм. Patron: 3xE27. Used with energy-saving CFL (мах 11Вт), LED (мах 6Вт) and lamps of incandescent (мах 40Вт). Protection class IP20. Installation: On ceiling. Mounted on the mounting plate. Purpose: Residential premises, offices, shops, etc.