Home Uncategorized Table lamp SCANDINAVIAN 14LED Metal D180H300 WHITE(TEKLED)
Placeholder
Table lamp SCANDINAVIAN 14LED Metal D180H300 BLACK(TEKLED) ₵235.00
Back to products
Placeholder
Table lamp SCANDINAVIAN 17LED Metal D170H340 BLACK(TEKLED) ₵245.00
Table lamp SCANDINAVIAN 14LED Metal D180H300 WHITE(TEKLED)
₵235.00
Compare
SKU: 130-03734 Category: Uncategorized
There are no reviews yet.
Be the first to review “Table lamp SCANDINAVIAN 14LED Metal D180H300 WHITE(TEKLED)” Cancel reply
6030 E27 40W AB
Industrial and household hanging lamp. Specifications: Metal housing. The diffuser is made of frosted glass. Dimensions: 1760*300mm. Patron - 1*E27. Use energy-saving CFL (25W max) or LED (15W max) lamps. protection class IP-20. Installation: On ceiling. Purpose: to open public places, residential areas, as well as shopping centers, sports complexes.