Home Indoor Lighting Ceiling lights Decorative Ceiling Lights Svet-k BELLONA-22W 8003 T5 22W (TEKSAN)10sht
Svet-k GALAKSI 32W CH s lampoi, el.dros(TS)16sht
Svet-k GALAKSI 32W CH s lampoi, el.dros(TS)16sht ₵305.00
Back to products
Svet-k SEMBOL-22W  8004   T5  22W (TEKSAN)10sht
Svet-k SEMBOL-22W 8004 T5 22W (TEKSAN)10sht ₵187.00
Svet-k BELLONA-22W 8003 T5 22W (TEKSAN)10sht
₵288.00
Compare
SKU: 118-15090 Categories: Ceiling / Wall Lights, Ceiling lights, Decorative Ceiling Lights
There are no reviews yet.
Be the first to review “Svet-k BELLONA-22W 8003 T5 22W (TEKSAN)10sht” Cancel reply
Compare
AKASYA MAXI LED 30W 4000K
₵212.00
LED ceiling, wall lamp. Specifications: Housing and diffuser made of plastic. Equipped with electronic driver and a special round bar type SMD. Power: 30W. Color temperature: 4000K. Size-400*110mm. protection class IP-20. Installation: On ceiling or wall. Purpose: Residential, offices, shops, etc.
Add to cart
Quick view
-19%
LED ATHENA 36W 5000K
₵428.00 Original price was: ₵428.00.₵348.00Current price is: ₵348.00.
Add to cart
Quick view
LED BELLA 48W NEW 6000K
Attention New SKU 118-153590 Name LED BELLA 48W NEW 6000K Description Светильник LED BELLA 48W NEW 6000K Brand TEKSAN Color
LED DORRIS 20W 4000K
Attention New SKU 165-151890 Name LED DORRIS 20W 4000K Description Светильник LED DORRIS 20W 4000К Brand TEKSAN Color Silver Material
Sold out
LED OREGANO 24W 5500K
Svet-k LED DORRIS 20W 6000K NEW ROSE GOLD (TS)6sh
Svet-k RONDO LED 30W 4000K (TEKSAN) 8sht
X501-3 E14 60W WH