Home Indoor Lighting Ceiling lights Decorative Ceiling Lights Svet-k BELLONA-22W 8003 T5 22W (TEKSAN)10sht
Svet-k GALAKSI 32W CH s lampoi, el.dros(TS)16sht
Svet-k GALAKSI 32W CH s lampoi, el.dros(TS)16sht ₵305.00
Back to products
Svet-k SEMBOL-22W  8004   T5  22W (TEKSAN)10sht
Svet-k SEMBOL-22W 8004 T5 22W (TEKSAN)10sht ₵187.00
Svet-k BELLONA-22W 8003 T5 22W (TEKSAN)10sht
₵288.00
Compare
SKU: 118-15090 Categories: Ceiling / Wall Lights, Ceiling lights, Decorative Ceiling Lights
There are no reviews yet.
Be the first to review “Svet-k BELLONA-22W 8003 T5 22W (TEKSAN)10sht” Cancel reply
Compare
AKASYA MAXI LED 30W 4000K
₵212.00
LED ceiling, wall lamp. Specifications: Housing and diffuser made of plastic. Equipped with electronic driver and a special round bar type SMD. Power: 30W. Color temperature: 4000K. Size-400*110mm. protection class IP-20. Installation: On ceiling or wall. Purpose: Residential, offices, shops, etc.
Add to cart
Quick view
LED BELLA 48W NEW 6000K
Attention New SKU 118-153590 Name LED BELLA 48W NEW 6000K Description Светильник LED BELLA 48W NEW 6000K Brand TEKSAN Color
Add to cart
Quick view
Sold out
LED OREGANO 24W 5500K
Read more
RONDO LED 22W 6000K
Svet-k LED DORRIS 20W 4000K NEW ROSE GOLD (TS)6sh
Svet-k LEDOS LED 22W 6000K (TEKSAN) 8sht
Svet-k LEDOS LED 30W 4000K (TEKSAN) 8sht
Svet-k RONDO LED 30W 4000K (TEKSAN) 8sht