Home Indoor Lighting Ceiling lights Decorative Ceiling Lights Svet-k BELLONA-22W 8003 T5 22W (TEKSAN)10sht
Svet-k GALAKSI 32W CH s lampoi, el.dros(TS)16sht
Svet-k GALAKSI 32W CH s lampoi, el.dros(TS)16sht ₵305.00
Back to products
Svet-k SEMBOL-22W  8004   T5  22W (TEKSAN)10sht
Svet-k SEMBOL-22W 8004 T5 22W (TEKSAN)10sht ₵187.00
Svet-k BELLONA-22W 8003 T5 22W (TEKSAN)10sht
₵288.00
Compare
SKU: 118-15090 Categories: Ceiling / Wall Lights, Ceiling lights, Decorative Ceiling Lights
There are no reviews yet.
Be the first to review “Svet-k BELLONA-22W 8003 T5 22W (TEKSAN)10sht” Cancel reply
Related products
Sold out
Compare
LED COSMO 36W 5500K
Read more
Quick view
LED COSMO 80W 5000K
Read more
Quick view
LED Dorris 20W 5500K Rose Gold
LED STELLA 36W 5000K
SKU 118-15392 Name LED STELLA 36W 5000K Description Светильник LED STELLA 36W 5000K (TEKSAN) 5шт Brand TEKSAN Color White Material
Svet-k LED RIO 36W NEW 4000K (TS) 8sht
Svet-k LEDOS LED 22W 6000K (TEKSAN) 8sht
Svet-k LEDOS LED 30W 4000K (TEKSAN) 8sht
Svet-k RONDO LED 30W 4000K (TEKSAN) 8sht