Home Uncategorized 3VTB-2B10 Breaker 2P 10A 3KA B-C (VIKO)60pcs
Placeholder
3VTB-1B50 Breaker 1P 50A 3KA B-C (VIKO) 120pcs ₵37.00
Back to products
Placeholder
3VTB-2C50 Breaker 2P 50A 3KA B-C (VIKO)60pcs ₵73.00
3VTB-2B10 Breaker 2P 10A 3KA B-C (VIKO)60pcs
₵71.00
Compare
SKU: 612-36010 Category: Uncategorized
There are no reviews yet.
Be the first to review “3VTB-2B10 Breaker 2P 10A 3KA B-C (VIKO)60pcs” Cancel reply
6030 E27 40W AB
Industrial and household hanging lamp. Specifications: Metal housing. The diffuser is made of frosted glass. Dimensions: 1760*300mm. Patron - 1*E27. Use energy-saving CFL (25W max) or LED (15W max) lamps. protection class IP-20. Installation: On ceiling. Purpose: to open public places, residential areas, as well as shopping centers, sports complexes.
Lyustra LED 7017-6+1 50W DIMM BLACK(TEKLED)