Home Uncategorized 3VTB-2B10 Breaker 2P 10A 3KA B-C (VIKO)60pcs
Placeholder
3VTB-1B50 Breaker 1P 50A 3KA B-C (VIKO) 120pcs ₵37.00
Back to products
Placeholder
3VTB-2C50 Breaker 2P 50A 3KA B-C (VIKO)60pcs ₵73.00
3VTB-2B10 Breaker 2P 10A 3KA B-C (VIKO)60pcs
₵71.00
Compare
SKU: 612-36010 Category: Uncategorized
There are no reviews yet.
Be the first to review “3VTB-2B10 Breaker 2P 10A 3KA B-C (VIKO)60pcs” Cancel reply
Quick view
Sold out
Quick view
Sold out
2105/5 5xE27 AB
₵0.00
8089/2 (Zelenyi) 2xE27
Lyustra NEW SY6070-15 E14 D600 (TEKLED)1sht
SKU: 159-18009
MB29457-2 2xE14 40W
Variable product example
Suspended wooden luminaire. Technical details: Material of reinforcement-wood, metal.The diffuser is made of opal glass. Wire length can be adjusted (мах 1170мм). Size: 1170х380мм. Patron: 3xE27. Used with energy-saving CFL (мах 11Вт), LED (мах 6Вт) and lamps of incandescent (мах 40Вт). Protection class IP20. Installation: On ceiling. Mounted on the mounting plate. Purpose: Residential premises, offices, shops, etc.