Home Indoor Lighting Ceiling lights Decorative Ceiling Lights Svet-k BELLONA-40W 8003 T5 40W (TEKSAN)6sht,4sht
LED 50W
LED 50W
Back to products
Svet-k LEDOS LED 22W 4000K   (TEKSAN) 8sht
Svet-k LEDOS LED 22W 4000K (TEKSAN) 8sht ₵279.00
Svet-k BELLONA-40W 8003 T5 40W (TEKSAN)6sht,4sht
₵527.00
Compare
SKU: 118-15095 Categories: Ceiling lights, Decorative Ceiling Lights
There are no reviews yet.
Be the first to review “Svet-k BELLONA-40W 8003 T5 40W (TEKSAN)6sht,4sht” Cancel reply
Related products
-19%
Compare
LED ATHENA 24W 5000K
₵302.00 Original price was: ₵302.00.₵245.00Current price is: ₵245.00.
Add to cart
Quick view
-19%
LED ATHENA 36W 5000K
₵428.00 Original price was: ₵428.00.₵348.00Current price is: ₵348.00.
Add to cart
Quick view
LED BELLA 48W NEW 6000K
₵331.00
Attention New SKU 118-153590 Name LED BELLA 48W NEW 6000K Description Светильник LED BELLA 48W NEW 6000K Brand TEKSAN Color
Sold out
LED COSMO 36W 5500K
Read more
LED Dorris 20W 5500K Silver
LED OREGANO 36W 5500K
Svet-k LED DORRIS 20W 6000K NEW ROSE GOLD (TS)6sh
Read more
Svet-k LEDOS LED 30W 4000K (TEKSAN) 8sht