Sv-k LED LS-012-90 30W 6000K WHITE TRACK (TEKL)20
Sv-k LED LS-012-90 30W 6000K WHITE TRACK (TEKL)20 ₵388.00
Back to products
Sv-k  LED LS-012-90 30W 6000K BLACK TRACK(TEKLED)
Sv-k LED LS-012-90 30W 6000K BLACK TRACK(TEKLED) ₵329.00
Sv-k LED ZX-B69-20W 4000K BLACK TRACK (HAIGER)30sh
Compare
SKU: 174-15864 Categories: Directional Track Lights, Track Lights
There are no reviews yet.
Be the first to review “Sv-k LED ZX-B69-20W 4000K BLACK TRACK (HAIGER)30sh” Cancel reply
Related products
Sold out
Compare
308 201 G12 70W BLACK
Read more
Quick view
Sold out
HW355Х 35W G12 FRESH SILVER
HW355Х 70W G12 FRESH SILVER
Sv-k LED LS-DK901 40W 3000K WHITE (TS) 12sht
Sv-k LED LS-DK905 35W 3000K BLACK(TS) 20sht
Sv-LED DK2001 20W 3000K White Track
Sv-LED LN-044 30W 4500o Black Track (TS) 16sht