Home LED LIGHTING LED Slim Panel Sv.BACKLIT LED PANEL 45WSQ4000K 600×600 165-265V
Sv-k COB ROUND RING 15 3W 220V 280mA 4500K (TS)100
Sv-k COB ROUND RING 15 3W 220V 280mA 4500K (TS)100 ₵65.00
Back to products
Sv.BACKLIT LED PANEL 48W SQ4000K 300x1200 165-265V
Sv.BACKLIT LED PANEL 48W SQ4000K 300x1200 165-265V ₵283.00
Sv.BACKLIT LED PANEL 45WSQ4000K 600×600 165-265V
Compare
SKU: 165-15836 Category: LED Slim Panel
Description
SKU: 165-15836
There are no reviews yet.
Be the first to review “Sv.BACKLIT LED PANEL 45WSQ4000K 600×600 165-265V” Cancel reply
Related products
Sold out
Compare
BACKLIT LED PANEL 45W SQ 6000K 600×600
BACKLIT LED PANEL 96W SQ 6000K
LED SLIM PANEL 40W 300X1200 6000K
SV Blacklit LED Panle 45W SQ 4000k 600×600 85-300v
Sv-k LED Slim panel 80W 600×1200 600k (TS) 3sht
Sold out
Sv-k LED Surface PANEL 600X600 40W 6000K (TEKL)10
Sv.-k BACKLIT LED PANEL 42W 6000K 295×1195 (TEKL)6
Sku: 165-03841
Svet-k LED PANEL 595X595 40W 4500K (TS) 6sht