Home Outdoor Lighting Ground Garden Lights Park.Sv-k GA010-SPIKE LED 10WCOB 3000KGrey(TEKL)20
SFERAShar D250 OPAL DAMLA  270x235x235 (TT-KZ)12sh
SFERAShar D250 OPAL DAMLA 270x235x235 (TT-KZ)12sh ₵196.00
Back to products
Svet-k LED SP002 18W 3000K  (TS) 16sht
Svet-k LED SP002 18W 3000K (TS) 16sht ₵340.00
Park.Sv-k GA010-SPIKE LED 10WCOB 3000KGrey(TEKL)20
₵170.00
Compare
SKU: 210-03282 Category: Ground Garden Lights
There are no reviews yet.
Be the first to review “Park.Sv-k GA010-SPIKE LED 10WCOB 3000KGrey(TEKL)20” Cancel reply
Related products
-10%
Compare
Floodlight LED TW 12W 85-265V GR 3000K(TEKLED)60pcs
₵185.00 Original price was: ₵185.00.₵167.00Current price is: ₵167.00.
Add to cart
Quick view
Fontan. Sv-k LED A1109 7W 5000K GREY (TT)10sht
Lawn Lamp SMD F841F 12W BLACK 3000K 150x150x800 (TEKLED)
SKU: 257-03037
Nazemno-utapl. LED U121 3W 3000K (TEKLED) 50sht
Park.Sv-k GA010-SPIKE LED 10W COB 6000K Grey(TS)20
Sold out
Svet-k LED SP001 12W 3000K (TT) 12sht
Read more
Sold out
Read more
Svet-k LED SP002 18W 6000K (TEKLED) 12sht