Home Outdoor Lighting Inground Park.Sv-k GA010-SPIKE LED 10W COB 4000K Grey(TS)20
Svet-k LED SP002 18W 6000K  (TEKLED) 12sht
Back to products
Park.Sv-k GA010-SPIKE LED 10W COB 6000K Grey(TS)20
Park.Sv-k GA010-SPIKE LED 10W COB 6000K Grey(TS)20 ₵183.00
Park.Sv-k GA010-SPIKE LED 10W COB 4000K Grey(TS)20
₵183.00
Compare
SKU: 210-03284 Categories: Ground Garden Lights, Inground
There are no reviews yet.
Be the first to review “Park.Sv-k GA010-SPIKE LED 10W COB 4000K Grey(TS)20” Cancel reply
Compare
Fontan. Sv-k LED A1109 7W 5000K GREY (TS)12sht
Fontan. Sv-k LED A1109 7W 5000K GREY (TT)10sht
Nazemno-utapl. LED U123 9W 5700K (TS) 20sht
Nazemno-utapl. LED U124 18W 6000K (TEKLED) 10sht
Park.Sv-k TD-D014 LED 3W COB 4000K Grey(TT)50
Read more
Sold out
Svet-k LED SP001 12W 3000K (TT) 12sht
Read more
Sold out
Svet-k LED SP002 18W 3000K (TS) 16sht