Home Outdoor Lighting Urban Lights NAPOLI Sv-k RH025P/2-S 2.5M MATT BLACK+Truba(MS)
LENA 21692E  RUST(svetl.), H-2.1M ???????? (TS)1
LENA 21692E RUST(svetl.), H-2.1M ???????? (TS)1 ₵2,159.00
Back to products
RH025P/2  2.35M  MATT BLACK 2xE27 komplekt (MS)1sh
NAPOLI Sv-k RH025P/2-S 2.5M MATT BLACK+Truba(MS)
Description
SKU: 258-16020
There are no reviews yet.
Be the first to review “NAPOLI Sv-k RH025P/2-S 2.5M MATT BLACK+Truba(MS)” Cancel reply
Related products
-59%
Compare
LENA 11693J RUST H-1.2M (TEKSAN)4sht
₵865.00 Original price was: ₵865.00.₵352.00Current price is: ₵352.00.
Add to cart
Quick view
Lighting Fixture park. RH104P/1 M.BLACK GOLD E27
₵2,068.00
257-15638   ITEM NAME: RH104P/1 Customer No: 257-15638 DESCRIPTION:  POLE LAMP (1*E27)
Add to cart
Quick view
SAKURA RH021P/2 2.44M MATT BLACK GOLD+Truba
SARAYLI Fonar” ot Svet-k? 5597 (TOY)
Stylized landscape luminaire. Specifications: Aluminium housing. The diffuser is made of transparent glass. Dimensions: 2830*550mm. Patron - 2*E27. Use energy-saving CFL (25W max) or LED (12W max) lamps. protection class IP-33. Installation: On a horizontal surface, floor, grass, etc. Purpose: Outdoor lighting.
-19%
Sv. park.PLASTIK SFERA SHAR 300/80sm BLACK E27
₵391.00 Original price was: ₵391.00.₵318.00Current price is: ₵318.00.
SKU: 257-15760
Sv. park.PLASTIK SFERA SHAR 350/80sm BLACK E27
-35%