Home Outdoor Lighting Garden Luminaries - with Pole NAPOLI Sv-k RH025P/2-S 2.5M MATT BLACK+Truba(MS)
LENA 21692E  RUST(svetl.), H-2.1M ???????? (TS)1
LENA 21692E RUST(svetl.), H-2.1M ???????? (TS)1 ₵2,159.00
Back to products
RH025P/2  2.35M  MATT BLACK 2xE27 komplekt (MS)1sh
NAPOLI Sv-k RH025P/2-S 2.5M MATT BLACK+Truba(MS)
Description
SKU: 258-16020
There are no reviews yet.
Be the first to review “NAPOLI Sv-k RH025P/2-S 2.5M MATT BLACK+Truba(MS)” Cancel reply
Related products
-59%
Compare
LENA 11693J RUST H-1.2M (TEKSAN)4sht
₵865.00 Original price was: ₵865.00.₵352.00Current price is: ₵352.00.
Add to cart
Quick view
PALERMO RH070D1-S 1.1M MATT BLACK GOLD
Read more
Quick view
Sold out
PALERMO RH070P-3-S 1.98M MATT BLACK GOLD
Read more
PEKIN RH108D 1.1M MATT BLACK GOLD
₵640.00
SKu: 257-150200
Add to cart
REFLEKTOR CONICA MONK GL05 50W D-650mm 4000K
260-03652 (260-03654 + 260-03646) REFLEKTOR CONICA MONK GL05 50W D-650mm 4000K Technical Information Application OUTDOOR LIGHTING Light Source COB LED
Stylized landscape luminaire. Specifications: Aluminium housing. The diffuser is made of transparent glass. Dimensions: 2830*550mm. Patron - 2*E27. Use energy-saving CFL (25W max) or LED (12W max) lamps. protection class IP-33. Installation: On a horizontal surface, floor, grass, etc. Purpose: Outdoor lighting.
SFERA Shar D 300 OPAL (TT-KZ)6sht
Pole is sold separately  251-15530
-19%