Home Outdoor Lighting Garden Luminaries - On Stand NAPOLI RH025B1-DN-2-S MATTBLACK nast.vniz(MS)10sh
OLD CASTLE RH063W/1MATTBL.GOLDnast.vniz(MS)10sht
Back to products
RH1515B BLACK GOLD nast.vverh (MERTSAN) 8sht
NAPOLI RH025B1-DN-2-S MATTBLACK nast.vniz(MS)10sh
₵193.00
Stylized landscape luminaire. Specifications: Aluminum housing. Diffuser made of matt glass. Dimensions: 380*180mm. Patron -E27. Use energy-saving CFL (20W max) or LED (10W max) lamps. protection class IP-44. Installation: On wall. Purpose: Outdoor lighting.
Compare
SKU: 252-16016 Categories: Garden Luminaries - On Stand, Gate / Pillar Light, Wall Lights
Description
SKU: 252-16016
There are no reviews yet.
Be the first to review “NAPOLI RH025B1-DN-2-S MATTBLACK nast.vniz(MS)10sh” Cancel reply
Compare
BERLIN RH1011В-W MATT RUST
₵661.00
Stylized landscape lighting. Specifications: Aluminium housing.The diffuser is made of artificially aged glass.Dimensions: 520*240mm. Patron - E27. Use energy-saving CFL (25W max) or LED (15W max) lamps. protection class IP-33. Installation: On wall. Purpose: Outdoor lighting.
Add to cart
Quick view
Read more
Quick view
PEKIN RH108D 1.1M MATT BLACK GOLD
SKu: 257-150200
Add to cart
Read more
ROMA P1127 S MATT BLACK
Stylized landscape luminaire. Specifications: Aluminium housing. <br /> The diffuser is made transparent polycarbonate. Dimensions: 450*202mm. Patron - E27. Use energy-saving CFL (20W max) or LED (10W max) lamps. Protection class IP-23. Installation: On a horizontal surface, floor, grass, etc. Purpose: Outdoor lighting.
-19%