Home Outdoor Lighting Gate / Pillar Light NAPOLI RH025B1-2-S MATT BLACK nast.vverh(MS)10sht
RH025B1-DN MATT BLACK (TS) 10sht
RH025B1-DN MATT BLACK (TS) 10sht ₵166.00
Back to products
Park. Sv-k RH 1876W-DN M.BLACK E27 nast.vniz(TS)10
Park. Sv-k RH 1876W-DN M.BLACK E27 nast.vniz(TS)10 ₵218.00
NAPOLI RH025B1-2-S MATT BLACK nast.vverh(MS)10sht
₵165.00
Compare
SKU: 252-16015 Categories: Garden Luminaries - On Stand, Gate / Pillar Light, Wall Lights
There are no reviews yet.
Be the first to review “NAPOLI RH025B1-2-S MATT BLACK nast.vverh(MS)10sht” Cancel reply
Compare
B2206 DARK GREY E27
PEKIN RH108D 1.1M MATT BLACK GOLD
SKu: 257-150200
Add to cart
Quick view
Sold out
PEKIN RH108А MATT BLACK GOLD
Stylized landscape luminaire. Specifications: Aluminium housing. <br /> The diffuser is made dull glass. Dimensions: 415*170mm. Patron - E27. Use energy-saving CFL (20W max) or LED (10W max) lamps. Protection class IP-33. Installation: On a horizontal surface, floor, grass, etc. Purpose: Outdoor lighting.
Read more
SAKURA RH021A M/B GOLD
Stylized landscape luminaire. Specifications: Aluminium housing. <br /> The diffuser is made opal glass. Dimensions: 440*180mm. Patron - E27. Use energy-saving CFL (20W max) or LED (10W max) lamps. Protection class IP-33. Installation: On a horizontal surface, floor, grass, etc. Purpose: Outdoor lighting.
Svet-k C3091 10W DARK GREY 6000K (TEKLED) 12sht
TORINO 1364L MATT BLACK, na stoike (TS)4sht
Read more
-35%
VERSAL RH104D 1.2M MATT BLACK GOLD (TS)1sht
₵928.00 Original price was: ₵928.00.₵603.00Current price is: ₵603.00.
SKU: 257-15035
VERSAL RH104А1-M MATT BLACK GOLD
Stylized landscape luminaire. Specifications: Aluminium housing. The diffuser is made transparent glass. Dimensions: 530*225mm. Patron - E27. Use energy-saving CFL (25W max) or LED (12W max) lamps. Protection class IP-33. Installation: On a horizontal surface, floor, grass, etc. Purpose: Outdoor lighting.