Home Uncategorized LED ZX-B69-30W 4000K BLACK NEW TRACK(HAIGER)30
Placeholder
LED ZX-B69-20W 4000K BLACK NEW TRACK(HAIGER)30 ₵140.00
Back to products
Placeholder
LED 3512 8W 6000K WHITE IP54 (TEKLED) 24pcs ₵181.00
LED ZX-B69-30W 4000K BLACK NEW TRACK(HAIGER)30
₵148.00
Compare
SKU: 174-15869 Category: Uncategorized
There are no reviews yet.
Be the first to review “LED ZX-B69-30W 4000K BLACK NEW TRACK(HAIGER)30” Cancel reply
Related products
Sold out
Compare
2105/5 5xE27 AB
₵0.00
8089/2 (Goluboi) 2xE27
8089/2 (Zelenyi) 2xE27
Lyustra LED 7015-6 40W DIMM BLACK(TEKLED)
SKU: 159-17952
MB29457-1 1xE14 40W
MB3713-1 1xE14 40W
MR16 LN 1165 SNG
Recessed Spot MR16 lamp for suspended ceilings. Features: Housing painted with powder paint or chrome-plated, without turning. The movable part enables direct light in the desired direction by 45 °. Dimensions: 90*85mm. The diameter of the mounting hole, 63mm. Patron: GU5.3. Used with halogen , energy-saving, LED lamps with a diameter of 51mm. Lamps can be the type of MR11 (220) and MR16 (12V) - transformer. protection class IP-20. Installation: Recessed into the ceiling by holders. Purpose: Residential premises, offices, shops, corridors, furniture, windows, etc...