Home Uncategorized LED ZX-B69-30W 4000K BLACK NEW TRACK(HAIGER)30
Placeholder
LED ZX-B69-20W 4000K BLACK NEW TRACK(HAIGER)30 ₵140.00
Back to products
Placeholder
LED 3512 8W 6000K WHITE IP54 (TEKLED) 24pcs ₵181.00
LED ZX-B69-30W 4000K BLACK NEW TRACK(HAIGER)30
₵148.00
Compare
SKU: 174-15869 Category: Uncategorized
There are no reviews yet.
Be the first to review “LED ZX-B69-30W 4000K BLACK NEW TRACK(HAIGER)30” Cancel reply
Related products
Sold out
Compare
2105/5 5xE27 AB
₵0.00
8089/2 (Goluboi) 2xE27
Lyustra LED 7015-4 30W DIMM BLACK(TEKLED)
SKU: 159-17950
Lyustra LED 7017-6+1 50W DIMM BLACK(TEKLED)