Home Bulbs LED Bulbs Lampa LED GU10 5W 5000K 420LM230V(ECOLITELED)100sh
Lampa LED JCDR COB6W 450LM 5000K GU5,3 230V (ECOL)
Lampa LED JCDR COB6W 450LM 5000K GU5,3 230V (ECOL) ₵53.00
Back to products
Lampa KAPSUL LED G9 4W 300ML 5000K 230V(ECL)200sht
Lampa KAPSUL LED G9 4W 300ML 5000K 230V(ECL)200sht ₵37.00
Lampa LED GU10 5W 5000K 420LM230V(ECOLITELED)100sh
Compare
SKU: 526-10245 Categories: Bulbs, LED Bulbs
There are no reviews yet.
Be the first to review “Lampa LED GU10 5W 5000K 420LM230V(ECOLITELED)100sh” Cancel reply
Related products
Sold out
Compare
Lampa Dekor.C35 6W CLEAR E14 400LM 3000K (TL)100
Lampa KAPSUL JC 12V 20W NEW G4 (TL) 1000sht
₵5.00
Add to cart
Quick view
Sold out
Lampa LED A60 15W 1320LM E27 6400K(ECOLITE LED)100
Read more
Lampa LED C35 6W 470LM E14 3000KDIMMABLE(TL)100sht
Placeholder
Lampa LED R39 3W E14 210LM 6000К 140-265V (TL) 100
Lampa LED T30 4W AMBER E27 3000K 220V (TL)100sh