Home Indoor Lighting Ceiling lights Decorative Ceiling Lights KARANFIL-30 73301-1 18W 6000K
KARANFIL-40 73301-2 24W 6000K
KARANFIL-40 73301-2 24W 6000K ₵223.00
Back to products
KARANFIL-1/2 73302 12W 6000K
KARANFIL-1/2 73302 12W 6000K ₵92.00
KARANFIL-30 73301-1 18W 6000K
₵148.00
Compare
SKU: 121-03250 Categories: Ceiling / Wall Lights, Decorative Ceiling Lights, Half moon
Description
Attention New
SKU 121-03250
Name KARANFIL-30 73301-1 18W 6000K
Description Свет-к KARANFIL-30 73301-1 18W 6000K
Brand TEKLED
Color White
Material body Metal
Material diffuser Glass
Diffuser Opal
Power 18W
Luminous flux (lm) 1400
CCT 6000K
Voltage 220V
Lamp type LED PLATA
LED type SMD
Length (sm) 30
Width (sm) 30
Height (sm) 10
Protection class IP24
There are no reviews yet.
Be the first to review “KARANFIL-30 73301-1 18W 6000K” Cancel reply
Compare
AKASYA MAXI LED 30W 4000K
₵212.00
LED ceiling, wall lamp. Specifications: Housing and diffuser made of plastic. Equipped with electronic driver and a special round bar type SMD. Power: 30W. Color temperature: 4000K. Size-400*110mm. protection class IP-20. Installation: On ceiling or wall. Purpose: Residential, offices, shops, etc.
Add to cart
Quick view
BF201 24W 6000K
Read more
Quick view
Sold out
LED 3511 8W 4000K WHITE
Read more
LED DORRIS 20W 4000K
Attention New SKU 165-151890 Name LED DORRIS 20W 4000K Description Светильник LED DORRIS 20W 4000К Brand TEKSAN Color Silver Material
Add to cart
LED Dorris 20W 5500K Silver
Sold out
MANOLYA MAXI 3ХЕ27
RONDO LED 30W 6000K
Svet-k LED GEMINI ROUND 20W 4000K (TS)20sht