Home LED LIGHTING Industrial Lights / Highbay Lights GEARBOX LF2000-31 E27 DARK GREY+podvеsk(TS)6sh
Svet-k RSP F30B  E27 45W WHITE  (TEKSAN)1sht
Svet-k RSP F30B E27 45W WHITE (TEKSAN)1sht ₵855.00
Back to products
Svet-k RSP 6030 E27 40W AB (TEKSAN) 1sht
GEARBOX LF2000-31 E27 DARK GREY+podvеsk(TS)6sh
Compare
SKU: 230-15666 Category: Industrial Lights / Highbay Lights
There are no reviews yet.
Be the first to review “GEARBOX LF2000-31 E27 DARK GREY+podvеsk(TS)6sh” Cancel reply
Compare
GEARBOX RSP LED HB200 200W WHITE NEW 6000K (TEKL)1
Svet-k GEARBOX LED G006A 60W 5000K (TEKSAN) 1sht
Read more
Quick view
Sold out
Svet-k GEARBOX LED G006B 100W 6000K (TEKSAN) 1sht
Read more
Sold out
Svet-k LED TS-HB 150W 5500K SILVER (TEKSAN)1sht
Svet-k LED TS-HB 30W 5500K WHITE (TEKSAN)2sht
Svet-k LED TS-HB 50W 5500K WHITE (TEKSAN)2sht
Svet-k UFO LED 20W 5500K (TEKSAN) 20sht