Home Uncategorized 3VTB-3B25 Breaker 3P 25A 3KA B-C (VIKO)40pcs
Placeholder
3VTB-2B40 Breaker 2P 40A 3KA B-C (VIKO)60pcs ₵73.00
Back to products
Placeholder
3VTB-3B50 Breaker 3P 50A 3KA B-C (VIKO)40pcs ₵111.00
3VTB-3B25 Breaker 3P 25A 3KA B-C (VIKO)40pcs
₵107.00
Compare
SKU: 613-36025 Category: Uncategorized
There are no reviews yet.
Be the first to review “3VTB-3B25 Breaker 3P 25A 3KA B-C (VIKO)40pcs” Cancel reply
₵0.00
8089/2 (Bezhevyi) 2xE27
9755/2 2xE14
Lyustra NEW SY6070-21 E14 D800 (TEKLED)1sht
SKU: 159-18011
Sold out
MB29458-1 1xE14 40W
Read more
MR16 LN 1165 SNG
Recessed Spot MR16 lamp for suspended ceilings. Features: Housing painted with powder paint or chrome-plated, without turning. The movable part enables direct light in the desired direction by 45 °. Dimensions: 90*85mm. The diameter of the mounting hole, 63mm. Patron: GU5.3. Used with halogen , energy-saving, LED lamps with a diameter of 51mm. Lamps can be the type of MR11 (220) and MR16 (12V) - transformer. protection class IP-20. Installation: Recessed into the ceiling by holders. Purpose: Residential premises, offices, shops, corridors, furniture, windows, etc...