Home Uncategorized 3VTB-3B20 Breaker 3P 20A 3KA B-C (VIKO)40pcs
Placeholder
3VTB-2B40 Breaker 2P 40A 3KA B-C (VIKO)60pcs ₵73.00
Back to products
Placeholder
3VTB-3B50 Breaker 3P 50A 3KA B-C (VIKO)40pcs ₵111.00
3VTB-3B20 Breaker 3P 20A 3KA B-C (VIKO)40pcs
₵107.00
Compare
SKU: 613-36020 Category: Uncategorized
There are no reviews yet.
Be the first to review “3VTB-3B20 Breaker 3P 20A 3KA B-C (VIKO)40pcs” Cancel reply
Related products
₵0.00
Read more
Quick view
6030 E27 40W AB
₵1,979.00
Industrial and household hanging lamp. Specifications: Metal housing. The diffuser is made of frosted glass. Dimensions: 1760*300mm. Patron - 1*E27. Use energy-saving CFL (25W max) or LED (15W max) lamps. protection class IP-20. Installation: On ceiling. Purpose: to open public places, residential areas, as well as shopping centers, sports complexes.
8089/2 (Zelenyi) 2xE27
Lyustra LED 7015-6 40W DIMM BLACK(TEKLED)