Home Uncategorized 3VTB-3B16 Breaker 3P 16A 3KA B-C (VIKO)40pcs
Placeholder
3VTB-2B40 Breaker 2P 40A 3KA B-C (VIKO)60pcs ₵73.00
Back to products
Placeholder
3VTB-3B50 Breaker 3P 50A 3KA B-C (VIKO)40pcs ₵111.00
3VTB-3B16 Breaker 3P 16A 3KA B-C (VIKO)40pcs
₵107.00
Compare
SKU: 613-36016 Category: Uncategorized
There are no reviews yet.
Be the first to review “3VTB-3B16 Breaker 3P 16A 3KA B-C (VIKO)40pcs” Cancel reply
Quick view
Sold out
2105/5 5xE27 AB
₵0.00
6030 E27 40W AB
Industrial and household hanging lamp. Specifications: Metal housing. The diffuser is made of frosted glass. Dimensions: 1760*300mm. Patron - 1*E27. Use energy-saving CFL (25W max) or LED (15W max) lamps. protection class IP-20. Installation: On ceiling. Purpose: to open public places, residential areas, as well as shopping centers, sports complexes.