Home LED LIGHTING LED Slim Panel Sv.BACKLIT LED PANEL 45WSQ4000K 600×600 165-265V
Sv-k COB ROUND RING 15 3W 220V 280mA 4500K (TS)100
Sv-k COB ROUND RING 15 3W 220V 280mA 4500K (TS)100 ₵65.00
Back to products
Sv.BACKLIT LED PANEL 48W SQ4000K 300x1200 165-265V
Sv.BACKLIT LED PANEL 48W SQ4000K 300x1200 165-265V ₵283.00
Sv.BACKLIT LED PANEL 45WSQ4000K 600×600 165-265V
Compare
SKU: 165-15836 Category: LED Slim Panel
Description
SKU: 165-15836
There are no reviews yet.
Be the first to review “Sv.BACKLIT LED PANEL 45WSQ4000K 600×600 165-265V” Cancel reply
Compare
BACKLITLED PANEL 40W 6000K 6Ai OPAL595x595 STAR
LED PANEL 600X600 48W 4500K
LED Slim Panel 70w 595×595 6400k (2sh driver)
SV Blacklit LED Panle 45W SQ 4000k 600×600 85-300v
sv-K led uls panel 48w White 600×600 600k
Sv. BACKLIT LED PANEL 42W SQ 6000K 600×600 85-300V(MERTSAN)6sht
Sv.-k BACKLIT LED PANEL 42W 6000K 295×1195 (TEKL)6
Sku: 165-03841
Sv.LED SLIM PANEL 55W 595X595 6000K(TT)6pcs