Home Indoor Lighting Ceiling lights Decorative Ceiling Lights DEKORATIF-30 89141M 18W 6000K
DEKORATIF-40 89141L 24W 6000K
DEKORATIF-40 89141L 24W 6000K ₵287.00
Back to products
Lighting Fixture DEKORATIF 89142-1 12W 6000K
Lighting Fixture DEKORATIF 89142-1 12W 6000K ₵121.00
DEKORATIF-30 89141M 18W 6000K
₵188.00
Compare
SKU: 121-034071 Categories: Ceiling / Wall Lights, Decorative Ceiling Lights, Half moon
Description
Attention New
SKU 121-034071
Name DEKORATIF-30 89141M 18W 6000K
Description Svet-k DEKORATIF-30 89141M 18W 6000K (TEKLED) 10pc
Brand TEKLED
There are no reviews yet.
Be the first to review “DEKORATIF-30 89141M 18W 6000K” Cancel reply
Compare
AKASYA MAXI LED 30W 4000K
₵212.00
LED ceiling, wall lamp. Specifications: Housing and diffuser made of plastic. Equipped with electronic driver and a special round bar type SMD. Power: 30W. Color temperature: 4000K. Size-400*110mm. protection class IP-20. Installation: On ceiling or wall. Purpose: Residential, offices, shops, etc.
Add to cart
Quick view
BF201 24W 6000K
Read more
Quick view
BF203 24W 6000K
BF205 24W 6000K
CAP300-1 18W 6000K
KAMELYA TINY Е27
Svet-k LED DORRIS 20W 4000K NEW ROSE GOLD (TS)6sh
Svet-k LED GEMINI SQUARE 20W 6000K (TS)20sht